Türkçe İngilizce Rusça

Hakkımızda

Vizyonumuz

Argon Grup Elektrik olarak 2016 yılından bu yana Marmara bölgesi pazarında verilen emekle haklı olarak elde edilen çözüm merkezi / markası olma konumunu korumak ve güçlendirmektir.

Misyonumuz

  • Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak,
  • Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst düzeyde tutmak,
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak,

Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak, güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak, Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak, Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak, çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

Ürün ve Hizmette Kalite

ARGON Grup Elektrik müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutmaktadır. Şirket içi organizasyonunu sürekli gelişim ve sürekli eğitim üzerine kurmuştur. Bunun için bilimsel teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle kendini yükümlü kılmaktadır.

Kalitemiz; Partner Çözüm ortaklarımızla belli kriterleri göz önünde bulundurarak çalışma hayatına uzun süreli devam etmeyi ilke ediniyoruz. İş Birliği sağladığımız firmalarda ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi) ve OHSAS 18001 (İş Sağlı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) belgeleri ile yetkilendirilmelerini esas almaya çalışıyoruz.

Sorumluluklarımız

Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı ARGON GRUP ELEKTRİK için vazgeçilmez öncelikleridir. Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara aktarılması için üzerine düşen çalışmaları yapmakla yükümlüdür. Uluslararası kalite onaylı, doğaya zarar vermeyen ürünleri kullanmaktadır.

Faaliyet konusu branşlarında deneyimli uzman kadrosuyla, Argon Grup Elektrik teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Yaptığı işlerle çalışanlara istihdam sağlayarak, her geçen gün büyüyen ithalat ve ihracat hacmi ve artan sermayesi ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır.