Türkçe İngilizce Rusça

Hizmetlerimiz

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler aşağıda listelenmedir. Detaylı bilgi almak isterseniz bizleri arayabilir veya iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

ARGON Grup Elektrik olarak hizmet kalitemiz, titiz ve her biri kendi alanlarında uzaman personel ile hizmet vermektedir.

Toptan Elektrik Malzeme Satışı
Firmamız toptan elektrik malzeme satışı yapmaktadır. Uygun fiyatlara toptan malzeme alımı için bizi arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İhracat İthalat
Firmamız elektrik malzemelerinin ihracat ve ithalatını yapmaktadır. Uygun fiyatlara toptan ürün alımları ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Proje Danışmanlık
Firmamız elektrik tesisat projelendirme ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
Led Dönüşüm
Firmamız LED Dönüşüm kapsamında yüksek enerji tüketimine neden olan aydınlatma sistemlerinin LED Aydınlatma sistemlerine dönüştürülmesini sağlamaktadır.
Aydınlatma Tasarımı
Firmamız evinizin, ofisinizin ve mağazanızın aydınlatma tasarımını ve uygulamasını yapmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.
Pano İmalatı
Firmamız pano imalatı yapmaktadır. Hazır projenize göre veya bizim çizeceğimiz projeye göre tüm panoların imalatı yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.